Închide FCSB casa în Copou? Deși scumpite cu 150%, toate biletele la tribune s-au vândut deja!

Închide FCSB casa în Copou? Deși scumpite cu 150%, toate biletele la tribune s-au vândut deja!

Politehnica Iași își va îmbunătăți serios media numărului de spectatori din Copou, dar și nivelul contului bancar grație meciului cu FCSB.  Conducătorii clubului ieșean au anunțat că toate biletele la tribunele arenei din Copou pentru duelul de mâine cu liderul campionatului au fost epuizate cu mai bine de 30 de ore înainte de startul partidei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor