Început de coșmar pentru clubul din Premier League, iar antrenorul demis în vară iese la atac: „Acasă eram buni contra lor, dezamăgitor”

Început de coșmar pentru clubul din Premier League, iar antrenorul demis în vară iese la atac: „Acasă eram buni contra lor, dezamăgitor”

După înfrângerile cu Aston Villa și Manchester City, West Ham a pierdut pe teren propriu și cu Chelsea, 0-3. Este prima dată când „ciocănarii” sunt învinși în primele 3 partide acasă într-un sezon de campionat. Etapa 5 de Premier League, iar singurele puncte adunate de West Ham în acest sezon au fost culese în deplasare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor