Încă o demitere în Superliga » Al treilea antrenor care rămâne fără echipă în doar două zile + Cine va fi interimar

Încă o demitere în Superliga » Al treilea antrenor care rămâne fără echipă în doar două zile + Cine va fi interimar

Antrenorul Bernd Storck a fost demis din funcția de la antrenor al celor de la Sepsi. După ce miercuri, 4 septembrie, Tony Da Silva și Andrei Prepeliță au rămas liberi de contract, este rândul unui alt tehnician să își facă bagajele. Este vorba de Bernd Storck. UPDATE. 10:35: Valentin Suciu va fi antrenor interimar. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor