În timp ce „U” Cluj câștiga în Giulești, peste 500 de fani ai alb-negrilor erau într-o altă capitală europeană

În timp ce „U” Cluj câștiga în Giulești, peste 500 de fani ai alb-negrilor erau într-o altă capitală europeană

Sâmbătă, 31 ianuarie, U-BT Cluj-Napoca a fost învinsă de Partizan Belgrad cu scorul de 90-79, într-un meci din prima fază a Ligii Adriatice. Campioana României a fost însoțită în capitala Serbiei de 521 de fani ai „studenților. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor