În primele declarații ca dinamovist, Alexandru Musi își arată colții: „La FCSB nu mi-au dat deloc încredere. Vreau titlul!”

În primele declarații ca dinamovist, Alexandru Musi își arată colții: „La FCSB nu mi-au dat deloc încredere. Vreau titlul!”

În această dimineață, jucătorii lui Dinamo au efectuat vizita medicală înainte de cantonamentele de vară. Cu această ocazie, Alexandru Musi a oferit primele declarații din postura de „câine roșu”, în exclusivitate pentru GSP.ro. Jucătorii lui Zeljko Kopic s-au prezentat astăzi la un centru medical din Chiajna, unde au efectuat vizita medicală aferentă pregătirilor pentru noul sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor