În mijlocul „războiului” cu George Simion, Gigi Becali anunță un nou proiect în politica românească: „Cei mai valoroși”

În mijlocul „războiului” cu George Simion, Gigi Becali anunță un nou proiect în politica românească: „Cei mai valoroși”

Ruptură totală între George Simion și Gigi Becali. Patronul roș-albaștrilor și liderul AUR (Alianța pentru Unirea Românilor), candidat la alegerile prezidențiale. Latifundiarul din Pipera s-a retras din partidul AUR și s-a dezis și de George Simion, iar astăzi a anunțat un nou proiect, alături de alți parlamentari din același partid. „Pe mine postul ăsta de deputat m-a costat aproape 700.000 de euro. Nu că i-am dat lui bani, dar acolo unde se ducea el la Pechea (n.r. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor