Impresiile antrenorului echipei naționale de polo a României după prima partidă de la Campionatele Mondiale: „Sunt puțin supărat!” » Urmează meciul cu Kazahstan

Impresiile antrenorului echipei naționale de polo a României după prima partidă de la Campionatele Mondiale: „Sunt puțin supărat!” » Urmează meciul cu Kazahstan

România a debutat, luni, la Campionatele Mondiale de la Doha cu o înfrângere în fața Ungariei, campioana mondială en titre, o partidă după care Bogdan Rath a spus că există „părți bune și rele”.  Campionatele Mondiale de Natație sunt transmise de TVR.  Naționala masculină de polo și-a început, luni, parcursul la Campionatele Mondiale de Natație de la Doha. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor