Iftime, discurs prăpăstios după eșecul cu Rapid: „Încă un meci prost și s-a închis povestea”

Iftime, discurs prăpăstios după eșecul cu Rapid: „Încă un meci prost și s-a închis povestea”

Valeriu Iftime, patronul de la FC Botoșani, a răbufnit după eșecul cu Rapid din Cupa României Betano, scor 0-2. Deși meciul a fost pierdut în Cupă, Iftime se gândește la campionat, acolo unde Botoșani e din nou în lupta pentru salvarea de la retrogradare. Moldovenii sunt pe ultimul loc, cu 12 puncte în 14 etape. Pentru Botoșani urmează meciul cu Unirea Slobozia, echipa de pe locul 13, care are 15 puncte în clasament. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor