Hagi a răbufnit după meciul cu FCSB: „Vă dați seama ce era în mintea și în sufletul meu?”

Hagi a răbufnit după meciul cu FCSB: „Vă dați seama ce era în mintea și în sufletul meu?”

Gheorghe Hagi, antrenorul de la Farul, s-a declarat nemulțumit la conferința de presa după meciul cu FCSB, scor 1-1, pentru penaty-ul acordat roș-albaștrilor. În meciul de la Farul, FCSB a deschis scorul în minutul 19, prin golul marcat de Darius Olaru, iar în minutul 78, Dican a reușit să restabilească egalitatea. În minutul 83, arbitrul George Găman a dictat penalty pentru FCSB, după ce mingea i-a atins mâna lui Vînă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor