Gloria lui Dinamo a dat în liderii lui Kopic: „Nu îmi plac, joacă mai bine fără ei”

Gloria lui Dinamo a dat în liderii lui Kopic: „Nu îmi plac, joacă mai bine fără ei”

Printre spectatorii prezenți sâmbătă seară pe Arena Națională, la meciul Dinamo - Csikszereda, scor 4-0, s-a numărat și fosta glorie a ”câinilor”, Ion Pârcălab, cel care, cu doar o zi înainte împlinise vârsta de 84 de ani. Fostul mare atacant a ieșit mulțumit de la meci spunând că ”la 4-0, normal că mi-a plăcut meciul. Comentariile sunt de prisos. Dinamo au fost mai bună, se vede că Csikszereda este o echipă nou promovată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor