Gloria Bistrița, încă o prestație de dat uitării în Liga Campionilor! A fost spulberată de ultima clasată » Calificarea în optimi, tot mai greu de obținut

Gloria Bistrița, încă o prestație de dat uitării în Liga Campionilor! A fost spulberată de ultima clasată » Calificarea în optimi, tot mai greu de obținut

Gloria 2018 Bistrița-Năsăud a pierdut fără drept de apel în etapa a 8-a din Liga Campionilor la handbal feminin, în deplasare cu formația daneză Nykobing, scor 24-32 (13-16). Gloria Bistrița a pornit favorită la partida de sâmbătă seara, din deplasarea din Danemarca, având în vedere și rezultatul înregistrat în urmă cu o săptămână, victorie 37-29 cu Nykobing, în România. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor