Gigi Becali s-a filmat alături de George Simion și totul a apărut pe TikTok: „Ne-am unit” » Ce urmează pentru patronul FCSB-ului

Gigi Becali s-a filmat alături de George Simion și totul a apărut pe TikTok: „Ne-am unit” » Ce urmează pentru patronul FCSB-ului

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a anunțat că revine în politică. În acest week-end, latifundiarul s-a deplasat alături de George Simion, liderul AUR, în localitățile afectate de inundații din Galați. Gigi Becali îl va susține pe George Simion la alegerile prezidențiale din acest an și a declarat că va candida pe listele AUR pentru Camera Deputaților. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor