Gigi Becali, prima reacție după decesul lui Dinu Gheorghe: „A fost un conducător de calibru. Am vrut să-l aduc și eu”

Gigi Becali, prima reacție după decesul lui Dinu Gheorghe: „A fost un conducător de calibru. Am vrut să-l aduc și eu”

Dinu Gheorghe, fostul conducător de la Rapid și Dinamo, a decedat astăzi la 68 de ani. Acesta a fost găsit fără suflare miercuri dimineață, de femeia care făcea menajul. Gigi Becali, patronul FCSB, a transmis un mesaj de condoleanțe familiei lui Dinu Gheorghe și a mărturisit că, în urmă cu mai bine de 10 ani, și-ar fi dorit să-l aducă la clubul roș-albastru. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor