Gigi Becali dă vina pe el pentru 0-4 cu Rapid: „Dumnezeu e împotriva celor mândri” » Își prezintă scuzele față de Dinamo și Dan Șucu

Gigi Becali dă vina pe el pentru 0-4 cu Rapid: „Dumnezeu e împotriva celor mândri” » Își prezintă scuzele față de Dinamo și Dan Șucu

La câteva zile după ce anunța că se va urca pe Maybach și va da cu artificii după ce FCSB va câștiga titlul, Gigi Becali și-a schimbat radical discursul. Patronul FCSB a declarat, luni, că se simte responsabil de înfrângerea 0-4 cu Rapid, fiind sigur că a primit o pedeapsă divină ca urmare a declarațiilor date despre modul în care va câștiga campionatul. VIDEO Gigi Becali se consideră vinovat după Rapid - FCSB 0-4 „Uite care e treaba. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor