Gigi Becali, consideră că echipa a pierdut din cauza mândriei sale: „Am zis că îi batem 4-0, Dumnezeu a zis că pierd eu cu 4-0”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor