Gigi Becali a dat afară 4 jucători de la FCSB! MM Stoica recunoaște: „Îmi pare rău că n-am prelungit”

Gigi Becali a dat afară 4 jucători de la FCSB! MM Stoica recunoaște: „Îmi pare rău că n-am prelungit”

FCSB a anunțat despărțirea de 4 fotbaliști: Baba Alhassan (26 de ani), David Kiki (32), Mamadou Thiam (31) și Daniel Graovac (32). Locul 8 sezonul trecut, dar una dintre reprezentantele României în cupele europene grație câștigării barajului de Conference League, FCSB a anunțat astăzi 4 plecări de la echipă. Este vorba despre mijlocașul central Baba Alhassan, fundașul stânga David Kiki, atacantul Mamadou Thiam și stoperul Daniel Graovac. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor