Gică Hagi și-a pierdut răbdarea: „Trebuie schimbat ceva. Nu ai cum așa!”

Gică Hagi și-a pierdut răbdarea: „Trebuie schimbat ceva. Nu ai cum așa!”

Gică Hagi, managerul Farului, s-a declarat nemulțumit după remiza cu Hermannstadt, scor 1-1, din etapa a 5-a a play-out-ului Superligii Hagi a fost deranjat de jocul prestat de elevii lui în prima repriză și a anunțat că trebuie să facă anumite schimbări în cadrul echipei. O altă nemulțumire a antrenorului de la Farul a fost că jucătorii lui nu și-au depășit adversarii în dueluri unu la unu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor