George Ogăraru a reacționat la eșecul suferit de FCSB cu Rangers: „Unul dintre puștii-minune!”

George Ogăraru a reacționat la eșecul suferit de FCSB cu Rangers: „Unul dintre puștii-minune!”

George Ogăraru (44 de ani), actualmente conducător al centrului de copii și juniori de la Steaua, a postat un mesaj pe contul personal de Facebook, chiar în timp ce FCSB era calcată în picioare de Rangers pe Ibrox (0-4), în grupa unică din Europa League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor