George Ogăraru a făcut anunțul: „Am decis să mă implic în proiectul de dezvoltare al sportului”

George Ogăraru a făcut anunțul: „Am decis să mă implic în proiectul de dezvoltare al sportului”

George Ogăraru (44 de ani), fost internațional român și oficial în clubul Steaua București, a anunțat că se va implica în fotbalul județean la CSO Teleajenul Vălenii de Munte, formație din Liga 4 Prahova. Ogăraru va fi prezent la inaugurarea noii baze sportive din Vălenii de Munte care cuprinde și un stadion de fotbal. Va avea loc și un meci demonstrativ. Imaginea pe care a postat-o internaționalul român menționează că meciul va fi împotriva „Legendelor României”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor