Gabriela Szabo a câștigat procesul cu edilul capitalei: „Justiția mi-a dat dreptate, Nicușor Dan a mințit!”

Gabriela Szabo a câștigat procesul cu edilul capitalei: „Justiția mi-a dat dreptate, Nicușor Dan a mințit!”

Gabriela Szabo a fost concediată anul trecut din funcția de director al CSM București și i-a intentat proces edilului capitale, Nicușor Dan. Astăzi fosta atletă a dezvăluit faptul că a câștigat procesul, dezvăluind faptul că Justiția a hotărât că drepturile i-au fost încălcate în mod abuziv. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor