Fotbalistul legendar din grupa României și-a luat rămas bun de la națională! Moment special înaintea meciului de astăzi

Fotbalistul legendar din grupa României și-a luat rămas bun de la națională! Moment special înaintea meciului de astăzi

Miralem Pjanic (35 de ani) s-a retras din naționala Bosniei după 115 de apariții pentru prima reprezentativă. Mijlocașul a debutat în 2008 și a marcat 18 goluri la națională. Fostul elev al lui Cosmin Olăroiu de la Al Sharjah a avut parte de un moment în care și-a luat rămas bun de la națională. Evenimentul s-a petrecut înaintea meciului Bosniei cu San Marino din preliminariile Campionatului Mondial din 2006. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor