Fostul jucător al Benficăi, despre titularul Barcelonei: „Și ce dacă mai fumează o țigară?”

Fostul jucător al Benficăi, despre titularul Barcelonei: „Și ce dacă mai fumează o țigară?”

Nolito (38 de ani), fostul jucător al celor de la Benfica și care a jucat la echipa a doua a Barcelonei, a comentat situația lui Wojciech Szczesny de la clubul blaugrana, înainte de returul dintre cele două echipe din optimile Ligii Campionilor. Portarul polonez este recunoscut pentru viciul său: fumatul. Acesta a fost surprins în timp ce fuma în vestiarul Barcelonei, după un El Clasico jucat anul trecut. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor