Fostul director al CSM Constanța, club măcinat de probleme financiare, și-a găsit rapid o nouă echipă: „Doresc să construiesc o cultură a succesului”

Fostul director al CSM Constanța, club măcinat de probleme financiare, și-a găsit rapid o nouă echipă: „Doresc să construiesc o cultură a succesului”

Andrei Talpeș, fostul director al clubului CSM Constanța, revocat din funcție printr-o decizie luată la finalul anului trecut, și-a găsit rapid un nou angajament. Acesta este noul manager al secției de baschet feminin a clubului CS Rapid București. 1 ianuarie 2025 a fost ziua în care a expirat contractul lui Andrei Talpeș cu CSM Constanța, club pe care l-a condus vreme de 3 ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor