Fostul campion cu FCSB, dezamăgit de meciul cu Rapid: „A fost un derby sec”

Fostul campion cu FCSB, dezamăgit de meciul cu Rapid: „A fost un derby sec”

Răzvan Stanca (44 de ani), fostul portar de la FCSB, a urmărit derby-ul cu Rapid, scor 0-0, iar la GSP Live s-a arătat dezamăgit e faptul că nu au fost goluri marcate. Meciul dintre FCSB și Rapid, din etapa cu numărul 14 a Superligii, s-a încheiat cu o remiză albă, iar cei 40.287 de suporteri prezenți pe Arena Națională nu s-au putut bucura de nici un gol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor