Florin Talpan îl dă în judecată pe Mihai Stoica, oficialul FCSB îl jignește: „Pițigăiatul e și grotesc, caraghios și ridicol”

Florin Talpan îl dă în judecată pe Mihai Stoica, oficialul FCSB îl jignește: „Pițigăiatul e și grotesc, caraghios și ridicol”

Florin Talpan, juristul CSA Steaua, a anunțat că-l va da în judecată pe Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB. Nu a durat mult până când MM i-a oferit replica. Conflictul dintre Florin Talpan și Mihai Stoica a fost reaprins de afirmațiile jignitoare pe care oficialul FCSB le-a făcut marți seara. „Îi mai recomand să meargă la o comisie de evaluare. (...) Am văzut multe personaje caricaturale, dar el le întrece pe toate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor