Florin Răducioiu și-a ales favorita la titlu în Liga 1: „Merg pe o «bombă»”

Florin Răducioiu și-a ales favorita la titlu în Liga 1: „Merg pe o «bombă»”

Fostul internațional Florin Răducioiu a declarat că vrea ca U Cluj să câștige titlul în Superliga. U Cluj e liderul din Liga 1 după 12 etape jucate, cu 23 de puncte, 3 peste locul 2, ocupat de Universitatea Craiova. Răducioiu a lăudat jocul lui U Cluj și a declarat că echipa lui Ioan Ovidiu Sabău e una greu de răpus. Florin Răducioiu, despre campioana din Liga 1: „Merg pe o «bombă»” „Sincer, aș vrea ca Neluțu Sabău să câștige. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor