Fiul lui Zeljko Kopic a marcat primul gol de la venirea în România! A făcut-o chiar în derby

Fiul lui Zeljko Kopic a marcat primul gol de la venirea în România! A făcut-o chiar în derby

Fiul lui Zeljko Kopic, Vito, are evoluții remarcabile la U Cluj. Fiul antrenorului de la Dinamo a semnat la începutul acestei luni cu „studenții”, informație oferită în exclusivitate de GSP.ro, iar acesta s-a adaptat deja la echipa U19 a liderului din Superliga. Astăzi a avut loc derby-ul dintre U Cluj și CFR, la U19, iar Vito s-a remarcat imediat, în cel de-al treilea meci pentru noua lui echipă. U Cluj a învins-o pe CFR, scor 2-1, iar atacantul a deschis scorul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor