„Fernando Alonso ne-a dat un plic cu 1000 de euro și McLaren ne-a obligat să-l returnăm”

„Fernando Alonso ne-a dat un plic cu 1000 de euro și McLaren ne-a obligat să-l returnăm”

Mark Slade, fostul inginer de pistă al echipei McLaren, a povestit cum Fernando Alonso a oferit un bonus mecanicilor, iar Dave Ryan, directorul sportiv al echipei de la acea vreme, i-a obligat să-i returneze. Mark Slade a dezvăluit povestea care s-a întâmplat în anul 2007 atunci când Fernando Alonso era coechipier cu Lewis Hamilton la echipa britanică. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor