FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe

FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe

FCSB s-a reunit luni dimineață, începând cu ora 7:30, pentru vizita medicală. Jucătorii roș-albaștrilor s-au întâlnit la Chiajna, unde și Dinamo se reunise săptămâna trecută. Jucătorii de la FCSB au fost așteptați de câțiva suporteri la Chiajna. Roș-albaștrii au dat autografe copiilor și au făcut poze cu doritorii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor