FCSB, pe modelul olandez în cantonamentul din Țările de Jos

FCSB, pe modelul olandez în cantonamentul din Țările de Jos

FCSB a început deja cantonamentul din Olanda, după ce o mare parte dintre jucători și staff a plecat vineri dimineață din București. Campioana en-titre din Superliga efectuează stagiul de pregătire din această vară la baza WWNA, din Wenum-Wiesel, între 20 iunie și 4 iulie. Olanda este țara europeană în care oamenii se deplasează în cea mai mare parte cu bicicleta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor