FCSB - PAOK s-a lăsat cu amenzi drastice! Jandarmeria nu a avut echipa roș-albastră

FCSB - PAOK s-a lăsat cu amenzi drastice! Jandarmeria nu a avut echipa roș-albastră

Au fost peste 50.000 de fani pe Arena Națională, la returul dintre FCSB și PAOK, 2-0 după 2-1 în tur, însă nu toți s-au comportat exemplar. Iar o parte dintre aceștia au primit amenzi. Iar campioana României are de plătit 60.00 de lei. La finalul returul din play-off-ul pentru optimile Europa League, Jandarmeria a emis un comunicat în care anunța ce amenzi au fost aplicate fanilor. În total, au fost date 25 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de 82.550 de lei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor