FCSB a trimis la UEFA lotul pentru Europa League: doi jucători lăsați pe dinafară

FCSB a trimis la UEFA lotul pentru Europa League: doi jucători lăsați pe dinafară

FCSB a trimis la UEFA lotul pentru meciurile din grupa de Europa League. FCSB, campioana României, s-a calificat în grupa de Europa League, unde va disputa 8 meciuri, 4 pe teren propriu, 4 în deplasare. Cluburile au fost nevoite să trimită până pe 4 septembrie listele de jucători pe care se vor baza în acest sezon de Europa League. FCSB s-a conformat și a trimis la UEFA listele aferente. Pe lista principală, A, figurează 25 de nume. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor