FCSB a reclamat viciere de rezultat la meciul cu Petrolul » Ovidiu Ioanițoaia, mesaj ferm: „E de discutat”

FCSB a reclamat viciere de rezultat la meciul cu Petrolul » Ovidiu Ioanițoaia, mesaj ferm: „E de discutat”

Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei Sporturilor, a comentat la GSP Live cele mai importante evenimente din weekend din Superliga. Întrebat dacă la FCSB - Petrolul a fost viciere de rezultat, așa cum au susținut cei din conducerea roș-albastră, Ovidiu Ioanițoaia a răspuns că e clar. Nu a fost viciere de rezultat, iar golul marcat de prahoveni a fost regulamentar, deși cei de la FCSB au cerut fault la Târnovanu, în duelul cu Bempah. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor