Fără precedent! » Pep Guardiola își cere scuze jucătorilor!

Fără precedent! » Pep Guardiola își cere scuze jucătorilor!

Managerul lui Manchester City, Pep Guardiola, le-a cerut iertare jucătorilor săi care n-au fost convocați la echipele naționale deoarece au evoluat prea puțin la club. Urmează două săptămâni rezervate echipelor naționale, dar unii jucători ai lui Manchester City n-au primit convocare. Motivul? Prea puține minute jucate la echipa de club pentru a fi luați în considerare. Cel mai proeminent nume, Jack Grealish. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor