Fanii și-au pierdut răbdarea în ultimele minute din FC Argeș - FCSB: un stadion întreg i-a cerut demisia!

Fanii și-au pierdut răbdarea în ultimele minute din FC Argeș - FCSB: un stadion întreg i-a cerut demisia!

Suporterii lui FC Argeș și-au pierdut răbdarea și i-au cerut demisia lui Marius Croitoru în prelungirile partidei cu FCSB, pe care roș-albaștrii au câștigat-o cu 2-1.  Ajunsă una dintre candidatele la retrogradare, FC Argeș traversează o criză profundă în campionat. Piteștenii n-au mai câștigat de la finalul lui octombrie și sunt antepenultimii în clasamentul din Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor