Fanii lui Dinamo urmăresc meciul cu Petrolul în Sala Polivalentă din „Ștefan cel Mare” » GSP te ține la curent cu toate detaliile

Fanii lui Dinamo urmăresc meciul cu Petrolul în Sala Polivalentă din „Ștefan cel Mare” » GSP te ține la curent cu toate detaliile

Ultrașii „câinilor” s-au strâns în Sala Dinamo, de unde vor urmări meciul cu Petrolul. # După incidentele de la meciul cu UTA, Comisia de Disciplină a decis că doar copiii mai mici de 14 ani au acces pe stadionul Arcul de Triumf, la partida programată de la 20:30, în urma incidentelor petrecute la partida cu UTA. # Reporterii GSP sunt acolo și transmit informații în timp real. UPDATE. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor