Everton, în prăpastie! Poate primi încă o penalizare drastică. Riscă retrogradarea!

Everton, în prăpastie! Poate primi încă o penalizare drastică. Riscă retrogradarea!

Pedepsită deja pentru nerespectarea fair-play-ului financiar, fiindu-i retrase 10 puncte, Everton riscă să mai piardă 9 puncte după ce cluburile Burnley, Leicester și Leeds au cerut o compensație totală de 300 de milioane de lire sterline, echivalentul a 345 de milioane de euro. Everton a fost lovit dur. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor