Eugen Neagoe s-a luat de toată lumea după eșecul cu Rapid » Conducerea clubului din Buzău, pusă la zid

Eugen Neagoe s-a luat de toată lumea după eșecul cu Rapid » Conducerea clubului din Buzău, pusă la zid

Gloria Buzău a pierdut 0-2 în ultima partidă a rundei 20 din Superliga, în deplasare, cu Rapid, la capătul unei prime reprize foarte slabe. După meci, antrenorul buzoienilor, Eugen Neagoe (57 de ani), a fost nemulțumit de jucătorii săi. Apoi, a criticat și conducerea, având un mesaj clar pentru perioada de mercato din iarnă. Buzău continuă să rămână pe ultimul loc în Superliga, dar Neagoe a susținut că este optimist în ceea ce privește salvarea echipei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor