Eugen Neagoe, furios după înfrângerea cu UTA: „Nemeritat! Ne-am băgat singuri mingea în poartă”

Eugen Neagoe, furios după înfrângerea cu UTA: „Nemeritat! Ne-am băgat singuri mingea în poartă”

Eugen Neagoe, antrenorul Gloriei Buzău, a fost dezamăgit la finalul meciului pierdut de echipa sa, 0-1 în deplasare cu UTA Arad. Diferența de pe tabelă a fost făcută de autogolul incredibil al lui Diego Ferraresso din minutul 30. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor