Eugen Neagoe dezlănțuit după remiza cu FCSB: „Acel jucător nici nu trebuia să fie pe teren” / „Băi, ce ești așa disperat?!”

Eugen Neagoe dezlănțuit după remiza cu FCSB: „Acel jucător nici nu trebuia să fie pe teren” / „Băi, ce ești așa disperat?!”

FCSB și CS Universitatea Craiova au remizat, scor 1-1, în derby-ul etapei cu numărul 26 din SuperLigă. Eugen Neagoe, antrenorul oltenilor, a lăudat atitudinea elevilor lui și a lansat „înțepături” în direcția rivalilor și a „centralului” Adrian Cojocaru.  „Am început meciul foarte prost. După acea ocazie mare a lui Miculescu, am primit gol dintr-un corner. Nepermis de ușor! Nu trebuia să facem acea greșeală. Dar sunt mulțumit de atitudinea jucătorilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor