Etapa #2 din play-out în Liga 2 » Cinci partide se joacă ACUM

Etapa #2 din play-out în Liga 2 » Cinci partide se joacă ACUM

Etapa cu numărul 2 din play-out-ul ligii secunde programează astăzi 5 partide, toate începute la ora 11:00. Poli Timișoara - Csikszereda închide runda, duminică, de la ora 11:00. Niciun meci nu este televizat. Formatul play-out-ului din Liga 2: Partidele din play-out se joacă într-o singură manșă. Echipele de pe locurile 6 și 7 vor retrograda în Liga 3. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor