Emil Săndoi se revoltă: „În vară s-au făcut 15 transferuri, acum sunt probleme financiare!”

Emil Săndoi se revoltă: „În vară s-au făcut 15 transferuri, acum sunt probleme financiare!”

La finalul înfrângerii cu Rapid, 1-2, Emil Săndoi s-a plâns de situația în care se află Poli Iași. Antrenorul de 59 de ani a vorbit la conferința de presă despre problemele de lot cu care s-a confruntat înaintea acestei partide, de faptul că cei patru jucători transferați nu au putut fi folosiți și de faptul că Iașiul, ca oraș, nu-și propune mai multe, din punct de vedere fotbalistic. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor