Elisabeta Lipă, reacție după despărțirea de antrenorul Antonio Colamonici: „Este șocant modul cum a plecat, trebuia să-mi spună un mare «mulțumesc»”

Elisabeta Lipă, reacție după despărțirea de antrenorul Antonio Colamonici: „Este șocant modul cum a plecat, trebuia să-mi spună un mare «mulțumesc»”

Președinta Agenției Naționale pentru Sport, Elisabeta Lipă, a vorbit la Gala clubului Steaua despre plecarea antrenorului italian Antonio Colamonici de la cârma loturilor României, precizând că „i-am pus la dispoziție, ca președinte al federației, tot ce n-am pus la dispoziție niciunui antrenor principal de până atunci”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor