Eliminat de la „Power Couple”, luptătorul Andrei Stoica a vrut să se facă auzit: „Ce urmează este de noaptea minții!”

Eliminat de la „Power Couple”, luptătorul Andrei Stoica a vrut să se facă auzit: „Ce urmează este de noaptea minții!”

Andrei și Andra Stoica au format una dintre cele mai puternice echipe de la Power Couple România, însă, din păcate, cei doi au fost eliminați în ediția de aseară, 29 ianuarie. Sportivul a revenit cu un mesaj, după ce ce ieșirea lui și a soției din concurs a generat controverse.  Andra și Andrei Stoica au părăsit competiția după ce au fost propuși alături de Diana Bulimar și Radu Dumitrache. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor