Eliminarea Stelei în 3 puncte » Oprița spunea că vrea Cupa, COLOSALA ratare a fost decisivă + reacția lui Lăcătuș: „Dacă au stricat gazonul în Ghencea...”

Eliminarea Stelei în 3 puncte » Oprița spunea că vrea Cupa, COLOSALA ratare a fost decisivă + reacția lui Lăcătuș: „Dacă au stricat gazonul în Ghencea...”

La Chiajna, Steaua București a fost eliminată din Cupa României Betano încă din turul 3, învinsă la loviturile de departajare de Concordia după 0-0 în timpul regulamentar. Iată 3 idei după eliminarea roș-albaștrilor din singura competiție cu miză pentru ei, având în vedere că nu au drept de promovare în Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor