Edward Iordănescu, mesaj acid: „Succesul României i-a iritat! Pare că nimic nu mai e suficient de bun pentru ei!”

Edward Iordănescu, mesaj acid: „Succesul României i-a iritat! Pare că nimic nu mai e suficient de bun pentru ei!”

Edward Iordănescu, fost selecționer al României, le-a răspuns prin intermediul rețelelor sociale celor care i-au contestat decizia de a nu semna un nou angajament cu FRF, pentru a continua să antreneze echipa națională. Iordănescu și-a început postarea prin a transmite mulțumiri tuturor celor care i-au acceptat hotărârea de a nu mai continua la cârma naționalei României și motivele pe care le-a expus public. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor