Eduard Novak, cazat la hotelul sportivilor de la Arcul de Triumf, în plină campanie electorală! Câți bani dă pe cameră: „Măcar de atâta sprijin să beneficiez și eu”

Eduard Novak, cazat la hotelul sportivilor de la Arcul de Triumf, în plină campanie electorală! Câți bani dă pe cameră: „Măcar de atâta sprijin să beneficiez și eu”

Fostul ministru al sportului, Eduard Novak, se folosește de clubul său sportiv pentru a mânca și dormi la prețuri preferențiale la hotelul CSN „Arcul de Triumf”, unde responsabil de cazare și alimentație e fostul său șef de cabinet, Szabolcs Bako, informează site-ul de investigații Snoop.ro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor