Edi Iordănescu, sincer: „Sunt puțin frustrat. Puteam face 3-0, s-a terminat ...” + Scoțienii acuză arbitrajul

Edi Iordănescu, sincer: „Sunt puțin frustrat. Puteam face 3-0, s-a terminat ...” + Scoțienii acuză arbitrajul

Legia Varșovia, echipa pregătită de Edi Iordănescu, a câștigat prima manșă a „dublei” cu Hibernian din play-off-ul Conference League, scor 2-1. Legia a început bine și a avut 2-0 la pauză, în deplasarea din Scoția. Goluri marcate de Nsame, dintr-un penalty acordat cu VAR, în minutul 35, și Wszolek, în prelungiri (45+3). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor