Edi Iordănescu, devastat după accidentarea lui Moruțan! A stat toată noaptea pe telefoane: „E o lovitură grea”

Edi Iordănescu, devastat după accidentarea lui Moruțan! A stat toată noaptea pe telefoane: „E o lovitură grea”

Accidentările încep să șubrezească deja lotul României. După, Vladimir Screciu și George Pușcaș, aseară, mijlocașul Olimpiu Moruțan (24 ani) a părăsit pe targă terenul, pe finalul meciului lui Ankaragucu cu Besiktaș. Vestea a venit ca un șoc pentru selecționerul României. Surse federale susțin că Edward Iordănescu a stat toată noaptea pe telefoane, pentru a se interesa de starea jucătorului său, care joacă la Ankaragucu. A tot sperat că nu e nimic foarte grav. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor