După rapidiști, și dinamoviștii au râs de FCSB înaintea derby-ului din Cupa României: „Jucăm cu echipa 15 £”

După rapidiști, și dinamoviștii au râs de FCSB înaintea derby-ului din Cupa României: „Jucăm cu echipa 15 £”

Dinamoviștii au prins din nou curaj înaintea derby-ului cu FCSB din Cupa României. „Câinii” s-au impus la Sibiu, pe terenul lui Hermannstadt, scor 2-0, iar Peluza Cătălin Hîldan a postat un mesaj ironic la adresa rivalilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor